KONTAKT

HIMMER s.r.o.
Sukova 8
678 01 BLANSKO
MAPA - link

Tel. +420 516 414 696
Otevírací doba
Po   8:00 - 17:00
Út    8:00 - 16:00
St    8:00 - 17:00
Čt    8:00 - 16:00
Pá   8:00 - 15:00
Objenávky email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

CENÍK 2016

NOVÝ CENÍK 2024

STÁHNOUT CENÍK

 

 

Profi řada CLEAMEN

CLEAMEN 110 skleněné plochy

Prostředek určen k mytí oken, skleněných ploch, vyplní dveří, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel sprejovou metodou. Lze používat jako koncentrát na silné znečištění nebo jako vodní roztok na slabé až střední znečištění. Má dobré čistící, odmašťovací a leštící vlastnosti, je parfémovaný ovocnou vůní.

1l
CLEAMEN 131 na koberce extraktor

Nízkopěnivý prostředek určený pro čištění koberců, čalounění, autosedaček z přírodních i syntetických vláken. Výrobek je určen k extrakčnímu čištění a obsahuje vysoce účinné enzymy. Obsahuje baktericidní a fungicidní přísady, které zabraňují tvorbě bakterií, plísní a hub v průběhu dlouhého vysychání.                               

1l
CLEAMEN 141 strojní podlahy

Nepěnivý prostředek určený především pro strojní mytí silně znečištěných podlah (např. i od syntetickýck olejů). Je určen na všechny druhy voděodolných povrchů jako PVC, nelesklé dlažby, žulové a travertinové povrchy, teraco, cihlové, betonové, lité podlahy se stěrkou i nátěrem. Prostředek je určen pro strojní čištění, lze ho používat i na ruční dočišťování a údržbu.

5l
CLEAMEN 145 deepon

Nepěnivý prostředek určený k čištění veškerých tvrdých podlahových ploch odolných vodě a alkáliím  jako jsou PVC, linolea (včetně voskovaných), dlažby glazované i neglazované, žulové, mramorové i vápencové povrchy, teraso, cihelné a betonové povrchy vč. litých podlah, gumové podlahy, sportovní podlahy hal, lakované parkety i palubky.                                                                                                                                                                                          .

Prostředek vyniká mimořádnou tolerancí k povrchům s vysokou biologickou odbouratelností. Je doporučený na čištění v prostorách s biologickou čistírnou odpadních vod. Je vhodný pro strojní i ruční aplikaci.

5l


CLEAMEN 210 gastron

Prostředek je určen na čištění veškerých kuchyňských povrchů a zařízení včetně nerezů a laminátových povrchů. Má silný odmašťovací účinek a výrazný mycí efekt v potravinářských i průmyslových oblastech. Výborně čistí digestoře, mastný prach i v průmyslu, znečištění od sazí – skla krbových kamen, mastnotu ze strojů i spalovacích motorů.        

Prostředek není vhodný na povrchy citliví na alkálie, zejména hliník. V případě použití jej nenechávejte dlouhodobě působit. Nepoužívat na podlahy ošetřené metalickými vosky, došlo by k  jejich odmytí.

5l   CLEAMEN 220 nerez leštič

Je určený k leštění nerezových povrchů a zařízení v kuchyňské oblasti. Zanechává lesk a povrch je odolnější vůči znečištění, rozpouští a uvolňuje mastnoty a ohmatky, čímž také usnadňuje čištění.  Není vhodný do prostor mimo kuchyňské zařízení, jako jsou zábradlí a plochy  ve veřejných prostorách (výtahy). Má mastný charakter a obsažené tuky by mohly znečišťovat oděvy.                                                                                                            

Neobsahuje nebezpečné látky, je vhodný pro použití v potravinářském prostředí

1lCLEAMEN 240 na trouby, grily

Prostředek je určen na odstraňování připálenin z pečících trub, grilů a digestoří, skla krbových kamen apod.   

Nepoužívat na hliník a materiály neodolné alkáliím.

1l
CLEAMEN 241 konvektomaty, grily

Prostředek k přímému použití na odstraňování připálenin z konvektomatů, grilů a částí vzduchových filtrů.                                                     Nepoužívat na hliník a materiály neodolné alkáliím.

5l
CLEAMEN 260 restaurační sklo

Prostředek určený k mytí pivního a restauračního skla, vhodný i do myček.  Po umytí pivních sklenic přípravkem CLEAMEN 260 restaurační sklo, zůstává na pivu déle pěna a pivo si udrží říz. Obrovskou výhodou je neutrální Ph, které  zajišťuje dermální toleranci při ruční práci v roztoku. Navíc díky receptuře, která neobsahuje agresivní odmašťovadla, nepoškozuje sklo při dlouhodobém strojním mytí. Vhodný i pro mytí jakýchkoliv pevných ploch oplachovou metodou. Doporučujeme na mytí křišťálových lamp,  lustrů a všude tam, kde je požadováno, aby vyčištěné skleněné plochy zůstávaly dlouho čisté.

1lCLEAMEN 410 koupelny ANTB

Prostředek určený k mytí sanitárních a umývárenských ploch jako jsou obklady, umyvadla, vany, sprchové kouty, baterie, vnější části toaletních mís atd. Přípravek snadno odstraňuje skvrny a nánosy vodního kamene. Přípravek obsahuje lesk, který zpomaluje znečištění povrchu a dlouhodobě zlepšuje vzhled leštěných a chromovaných povrchů.

1l  5l
CLEAMEN 420 odpady sanitární

Prostředek je určen k pročištění plastových a keramických odpadů, umyvadel, sprch, WC, kanalizace a podobně.

Přípravek obsahuje koncentrovanou kyselinu sírovou, která se naléváním do sifonu prudce zahřívá. Prostředek odstraňuje rez a vodní kámen. 

Nedoporučujeme přípravek používat na staré, rezavé, ocelové, odpadní trubky.

1lCLEAMEN 442 na podlahy kyselé

Nepěnivý prostředek určený pro ruční i strojní stírání. Má víceúčelové použití, je určen na postavební, periodický i denní úklid

Postavební úklid spočívá v odstraňování vápenných nánosů, cementových zbytků, hlinky po malování, cementových závojů na dlažbách, hořečnatých a minerálních usazenin.                                                   

Na periodicky a denní úklid se využívá v koupelnové a sanitární oblasti, kde se vyskytuje vodní kámen, minerální usazeniny a rez. Je vhodný na bazény, balnea, lázně i do průmyslových provozů. Oživuje a čistí cementové spáry,ale ve vyšší koncentraci je vyžírá. Poradí si s protiskluznou dlažbou a vyšlapanými cestičkami v broušených a slinutých dlažbách.                                                            

Periodicky ve slabé koncentraci se využívá pro ošetření podlah, které se běžně stírají alkalickými prostředky. Odstraní z nich vápencové a minerální usazeniny a oživí jejich barvy a lesk.

Nepoužívat v kombinaci s výrobky na bázi aktivního chlóru. Nepoužívat na materiály obsahující vápno nebo jiné nekyselinovzdorné materiály jako např. mramor, travertin, granit, apod. Nepoužívat na dřevěný a dýhovaný nábytek.

 

CLEAMEN 450 odvápňovač ploch

Prostředek je určený k odstranění vápenných usazenin a vodního kamene ze všech pevných nesavých kyseliněodolných ploch, zejména keramických dlažeb a obkladů. Odvápňovač beze zbytku likviduje problémové minerální nánosy, prosvětluje a čistí spáry. Odvápňovač je v gelovém stavu aby se omezila tvorba dusivých výparů a lépe držel na svislých plochách.                                            

Nepoužívat na vápencové povrchy (např. teraco, mramor, travertin, pískovec), lesklý a umělý kámen. Nepoužívat na hliník, dřevo, lamináty. Není vhodný na nerez (tmavne) a chromované součásti baterií.

5lCLEAMEN 510 dezi PP

Prostředek je určen k dezinfekci ploch a předmětů ve veřejných prostorách, v potravinářství, stravovacích provozech, zdravotních a dalších činnostech epidemiologicky závažných (dezinfekce provozoven kosmetiky, kadeřnictví, rekondiční služby, solária).                            

Výrobek má širokospektrou účinnost a použité dezinfekční složky nenarušují materiál dezinfikovaných ploch a nástrojů (nerezová ocel, plasty, laminované povrchy). Příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.

1l
CLEAMEN 520 dezi PPM

Dezinfekční a čistící prostředek je určený pro vlhký úklid. Lze používat ve veřejných prostorách, ve zdravotnictví (včetně dezinfekce zdravotnických přístrojů, instrumentária a zařízení) a pro dezinfekci při činnostech epidemiologicky závažných (dezinfekce provozoven kosmetiky, kadeřnictví, rekondiční služby, solária). Cleamen 520 je zvláště vhodný pro dezinfekci ploch v provozech se zvýšeným rizikem výskytu plísní a kvasinek. 

Má spolehlivé dezinfekční účinky a velmi dobré čistící vlastnosti, příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.            

1lCLEAMEN 540 dezi AP

Alkoholový dezinfekční prostředek je určen pro dezinfekci menších ploch jako jsou operační stoly, nástroje, zdravotnické prostředky, lůžka, gumová obuv, laboratorní přístroje a plochy vyžadující zvýšený dezinfekční režim.                                                                                 

Prostředek má vynikající dezinfekční účinky se širokým spektrem a vysokou spolehlivostí. Běžná denní dezinfekce povrchů a předmětů ve zdravotnictví. Příjemná vůně kryje dezinfekční pachy.                  

1lCLEAMEN 570 dezi S

Prostředek určený pro dezinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, např. kosmetika, solária, fitness studia, sauny, bazény. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku ve spektru bakterií, plísní, kvasinek a virů.            

Přípravek má vynikající dezinfekční účinky, vysokou spolehlivost a mimořádnou šíři účinku. Příjemná vůně doplňuje vlastnosti přípravku, ošetřené plochy čistí a dodává jim lesk.

1l